Aktualności

data dodania : 05 Lut. 2015
wizyt : 5625


‹ powrót do listy
Nowości Jotul, Scan, Atra

Nowości Jotul, Scan, Atra

Nowości 2015 Collection & Essentials.  

Jotul Group w sezonie 2015 wprowadza nowe modele pieców i kominków o nowoczesnym wyglądzie, zaprojektowane przez znanych norweskich i duńskich projektantów.

Nowe piece z linii Jotul F 305 charakteryzują się unikalnym i ponadczasowym wzornictwem. Są to pierwsze piece na drewno zaprojektowane przez najpopularniejszy norweski duet projektantów, Anderssen & Voll. Dzięki ich wrażliwości na trendy kulturowe i rynkowe piece linii Jotul F 305 stały się konstrukcjami naprawdę przełomowymi.

Jotul F 305

 

 

PŁOMIENIE NIE SĄ KWADRATOWE

Scan 66 to zupełnie nowy widok płomieni. Każdy detal tego owalnego pieca na drewno charakteryzuje się doskonałym wzornictwem i wysoką innowacyjnością. Dzięki eleganckiej, szklanej listwie paleniskowej zapewniony jest doskonały widok na ogień. Zimna rączka z mrożonego szkła wraz z dopasowanymi zaworami regulacji dopływu powietrza nadają kominkowi współczesny wygląd.

 

A JAKBY TEGO BYŁO MAŁO…

Chcielibyśmy również przedstawić linię Jotul F 480 — nowe, łatwe w montażu piece konwekcyjne. Piece te wykonane są w całości z żeliwa i oferowane w dwóch wariantach. W tym roku firma Jotul oferuje również obudowy z lekkiego betonu, Jotul FS 73 i FS 74. Obudowy te zostały zaprojektowane do Jotul I 520 FRL, cieszącego się dużym zainteresowaniem wkładu, w którym ogień można oglądać z trzech stron.

Jotul F 483

 

Obudowa Jotul FS 73 z kominkiem Jotul I 520 FRL

 

Atra prezentuje dwa nowe modele wkładów stalowych o wyjątkowych parametrach spalania:

Atraflam 16/9 800 SHD z płaską szybą w układzie poziomym oraz narożne wkłady kominkowe Atraflam 16/9 800 VLG / VLD.

Nowe modele wkładów narożnych linii Atraflam 16/9 800 posiadają giętą szybę i gilotynowy system otwierania drzwi. Poziomy układ kominka oferuje wspaniały widok ognia. Czyste linie kominka oraz dyskretne obramowanie szyby nadają kominkowi nowoczesny i elegancki wygląd. Wkłady Atraflam 16/9 800 posiadają bezpośredni dopływ powietrza do spalania z zewnątrz budynku. Wysoka sprawność urządzenia predestynuje je do montażu w domach o niskim zapotrzebowaniu na energię. Szamotowa wykładzina komory spalania, w kolorze naturalnym lub malowana na czarno, znakomicie akumuluje ciepło. Zintegrowany dystrybutor ogrzanego powietrza umożliwia jego rozprowadzenie do kilku pomieszczeń.

 

Atraflam 16/9 800 SHD posiada przeszklone drzwi w układzie poziomym. Wkład został zaprojektowany z myślą o użytkownikach preferujących proste formy. Duża szyba o szerokości 78 cm umożliwia podziwianie ognia w pełnej krasie. Wkłady Atraflam 16/9 800 posiadają bezpośredni dopływ powietrza do spalania z zewnątrz budynku. Dzięki swojej wysokiej sprawności,
kominek znakomicie nadaje się do montażu w domach o niskim zapotrzebowaniu na energię.
Szamotowa wykładzina komory spalania, w kolorze naturalnym lub malowana na czarno, znakomicie akumuluje ciepło. Zintegrowany dystrybutor ogrzanego powietrza umożliwia jego rozprowadzenie do kilku pomieszczeń.
 

KONTAKT

JOTUL Jelenia Góra
Ul. Wolności 78
58-500 Jelenia Góra

kontakt@kominekjeleniagora.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera, abyć dostawać nowości na adres e-mail

Kominki JOTUL Jelenia Góra