Jotul Terrazza

Cena: 960

Następny

 

Nie ma tarasu bez kominka

Projekt kominka ogrodowego Jotul Terrazza opracowany został przez Hareide Design, znaną, norweską pracownię projektową. Kominek odznacza się unikalnym wzornictwem i materiałami, wykonany jest ze stali Corten o grubości 2 mm, która po krótkim czasie użytkowania kominka na zewnątrz, pokrywa sie rudym nalotem. Korozja ma efekt zabezpieczający, pozwala na użytkowanie kominka na zewnątrz przez cały rok. To rozwiązanie pozwalające cieszyć się otwartym ogniem w plenerze. Jego konstrukcja chroni podłoże przed działaniem wysokich temperatur, dzięki czemu nie następuje degradacja gruntu jak przy ogniskach. W opcji ekrany siatkowe i grill.

Wielką zaletą kominka Terrazza jest jego mobilność. W przeciwieństwie do kominków murowanych łatwo jest go przenieść w inne miejsce ogrodu, tam gdzie danego dnia chcemy w nim rozpalić. Ze względu na materiał odporny na działanie czynników atmosferycznych, może być pozostawiona przez cały rok na zewnątrz budynku i spełniać swoje funkcje również w przepięknej zimowej scenerii.

Specyfikacja techniczna

Kominek Jotul Terrazza zbudowany jest w kształcie piramidy, której kwadratowa podstawa wsparta jest na czterech nogach. Duże palenisko, umiejscowione na jednej z krawędzi, gwarantuje przepiękny widok ognia. Ukośne stalowe panele zbierają dym, który ulatuje przez ścięty wierzchołek piramidy. Kominek Terrazza spełnia także funkcję grilla dzięki rusztowi montowanemu wewnątrz paleniska.

Rewelacyjnie nadaje się on do przygotowania przepysznej potrawy w plenerze.

 

       

                  Grill Terrazza  Nr. Kat.  51012326                              Ekran przeciwiskrowy Terrazza Nr. Kat. 51012325

 

 

Do pobrania

Instrukcja Jotul Terrazza Instrukcja Jotul Terrazza» [ 426.27 kB ]
Montaż_przeciwiskrownika_Terrazza Montaż_przeciwiskrownika_Terrazza» [ 183.36 kB ]
Montaż_grilla_ Terrazza Montaż_grilla_ Terrazza» [ 181.11 kB ]

Jotul Terrazza XL

Jotul Terrazza XL

KONTAKT

JOTUL Jelenia Góra
Ul. Wolności 78
58-500 Jelenia Góra

+48 757 535 792

Newsletter

Zapisz się do newslettera, abyć dostawać nowości na adres e-mail

Kominki JOTUL Jelenia Góra